Nowe kanały w ofercie telewizji cyfrowej!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż od 9 maja 2022r. oferta TVK SM zostanie wzbogacona o pierwszy kanał w jakości 4KEleven Sports 1 4K. Telewizja 4K w sieci TVK SM to kolejny krok zmierzający do udoskonalania świadczonych przez nas usług oraz odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez naszych abonentów. Jakość 4K to krystalicznie czysty obraz i doskonały dźwięk.

Eleven Sports 1 4K jest kanałem sportowym nadawanym całodobowo w rozdzielczości 4K, który transmituje w natywnej jakości UHD wybrane wydarzenia, takie jak wyścigi Formuły 1 czy mecze piłkarskie hiszpańskiej LaLiga Santander. Jego ramówka jest identyczna jak Eleven Sports 1 w HD. Kanał zajmie pozycję 145 i wejdzie w skład pakietu Rubinowego, Brylantowego i Eleven Sports HD.

Dostęp do kanału Eleven Sports 1 4K będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem modułu CAM w telewizorach obsługujących standard 4K. W przypadku dekoderów odbiór nie jest możliwy.

Kolejną niespodzianką, jaką dla Państwa przygotowaliśmy, jest wprowadzenie od 9 maja do cyfrowej oferty TV czterech nowych kanałów HD. Nowe programy dostępne będą dla abonentów poniższych pakietów.

Pakiet Rubinowy i Brylantowy

STUDIOMED TV HD to pierwsza polska telewizja o zdrowiu i medycynie skierowana do szerokiej widowni. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia, profilaktyki zdrowotnej oraz zdrowego stylu życia. Zajmie pozycję 86 na dekoderze.

Pakiet CANAL+ Prestige i Brylantowy

CANAL+ SPORT 3 HD i CANAL+ SPORT 4 HD to sportowe kanały premium stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Można tu znaleźć magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów Canal+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały dostarczają emocji kibicom PKO BP Ekstraklasy. Wszystkie programy i mecze opatrzone są fachowym komentarzem ekspertów. Kanały zajmą odpowiednio 408 i 409 miejsce na dekoderze.

Głównym założeniem CANAL+ NOW HD jest zagwarantowanie dostępu do jak największej liczby wydarzeń w ramach posiadanych praw CANAL+. Jest on wykorzystywany do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kanałach CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2. Znajdzie się na pozycji 410 dekodera.


W przypadku problemów z odszukaniem kanałów prosimy o przestrojenie dekoderów/odbiorników TV. Oferta telewizyjna TVK SM to aż 166 kanałów, w tym 122 - HD, 1 - 4K! Życzymy miłego odbioru.Loga nowych kanałów