Gala KSW 60 w TVK SM!

Dwie walki mistrzowskie i kolejne starcie Izu Ugonoha już 24 kwietnia na KSW 60

Po pokonaniu legendarnego Mameda Khalidova i pięciu obronach pasa, najdłużej panujący mistrz KSW, Tomasz Narkun będzie chciał sięgnąć po jedyne trofeum, którego nie udało mu się zdobyć w ostatnich latach. Na KSW 60 Berserker ponownie zmierzy się z Philem de Friesem, mistrzem królewskiej kategorii wagowej i spróbuje zostać podwójnym czempionem. Do pierwszej obrony tytułu w wadze lekkiej stanie natomiast Marian Ziółkowski, a jego rywalem będzie Maciej Kazieczko. 24 kwietnia fani zobaczą także kolejny pojedynek Izu Ugonoha. Pochodzący z Gdańska zawodnik ma za sobą bogatą karierę w kickboxingu oraz boksie. Rywalem Ugonoha będzie mistrz walk na gołe pięści i zwycięzca pierwszego turnieju Wotore Marek Samociuk. Twardy 25-latek z Dzikiego Wschodu Białego Podlaska zastąpił w ostatniej chwili chorego Uđura Özkaplana.

Michał Sobiech dał się poznać szerokiej publiczności w programie „Tylko Jeden”. 26-latek po wygranej w emocjonującym starciu z Karolem Weslingiem musiał pożegnać się z reality show ze względu na złamanie kości nosa. Patryk Kaczmarczyk przebojem wdarł się na usta fanów i ekspertów w minionym roku. 22-latek zwyciężył cztery pojedynki i sięgnął po tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night. Reprezentant RKT Radom zwieńczył fenomenalny rok statuetką Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku”, a następnie podpisał kontrakt z KSW.

Aleksandar Ilić już po raz czwarty wejdzie do klatki KSW i jak do tej pory podejmował wyłącznie najtrudniejsze wyzwania w swojej dywizji. „Joker” zmierzy się z Adrianem Dudkiem, autorem jednego z najszybszych nokautów w historii polskiego MMA. W całej karierze Polak wygrał pięć z sześciu starć i wszystkie kończył przed czasem.

Notowany od lat w czołówce polskiej kategorii piórkowej, Krzysztof Klaczek ma na koncie 12 wygranych walk, z których 7 zakończył przed czasem. Vojto Barborik to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w tej części Europy. Słowak ma na koncie dwanaście zwycięskich pojedynków, a w klatce KSW pojawi się po serii 9 wygranych walk.

Aleksandra Rola wraca do klatki KSW po tym, jak w starciu na gołe pięści na gali Genesis pokonała Monikę Porażyńską. Karolina Wójcik zadebiutowała w KSW w Łodzi na gali KSW 55. „Polish Assassin” po ciekawej stójkowej walce wypunktowała Sylwię Juśkiewicz.

Kacper Koziorzębski po efektownej wygranej z Adamem Niedźwiedziem i emocjonującym, choć przegranym starciu z Marcinem Krakowiakiem po raz trzeci wejdzie do klatki KSW. Jego rywalem będzie Ion Surdu. Mołdawianin zanotował w zawodowej karierze dziesięć zwycięstw i siedem nokautów.

Jakub Wikłacz znany jest ze swoich nieprzeciętnych umiejętności grapplerskich. Reprezentant Arrachionu Olsztyn odklepał w karierze ośmiu rywali firmowymi duszeniami i dźwigniami. Przeciwnikiem olsztynianina będzie inny młody i obiecujący zawodnik, Patryk Surdyn.


Karta walk KSW 60:
  • 120,2 kg/265 lb: Phil de Fries vs Tomasz Narkun - walka o pas kategorii ciężkiej
  • 70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko - walka o pas w kategorii lekkiej
  • 120,2 kg/265 lb: Izu Ugonoh vs Marek Samociuk
  • 65,8 kg/145 lb: Michał Sobiech vs Patryk Kaczmarczyk
  • 83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić vs Adrian Dudek
  • 65,8 kg/145 lb: Krzysztof Klaczek vs Vojto Barborik
  • 52,2 kg / 115 lb: Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik
  • 80 kg/176 lb: Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu
  • 61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn

Start: sobota, 24 kwietnia, godz. 20:00

Wszystkie walki będzie można obejrzeć w jakości HD na kanale 998 dekodera.

Cena dostępu do gali w systemie PPV wynosi 39,90 zł z VAT.


Chętnych zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Abonenta pod nr tel. 56 663 20 40.


KSW60